0

ALCAPLAST

Historia firmy

 

1998

Utworzenie firmy Alcaplast jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

 


 

vzor historie 2
1999

Program produkcyjny składał się tylko z dwóch produktów - zaworów napełniający i spustowych. Następnie firma rozszerzyła produkcję o syfony umywalkowe.

vzor historie 3

2000–2001

Początek sprzedaży standardowych linii produktów takich jak:. syfonów brodzikowych, desek sedesowych i syfonów wannowych.

vzor historie 4

2001

Alcaplast zdobył złoty medal za dwa przyciski spłukiwania do zaworów A04 na Międzynarodowych Targach Budowlanych SHK Brno.

vzor historie 5

2004

Nikt nie mógł sobie wyobrazić nowoczesnej łazienki bez wiszącej toalety i tak firma Alcaplast zareagowała na potrzeby rynku. Podtynkowe systemy WC tradycyjnej czeskiej marki umożliwiają zastosowanie muszli wiszących w nowych budynkach oraz podczas remontów! Wśród najnowszych produktów Alcaplast znajdujemy syfony wannowe z napuszczaniem, kratki ściekowe i akcesoria.

vzor historie 6

2009

Rozpoczęcie produkcji odpływów liniowych ALCA ze stali nierdzewnej, na podstawie własnych patentów. Uroczyste otwarcie centrum szkoleniowego.

vzor historie 7

2010

W ceremonii wręczenia złotych medali IBF , SHK Brno i Elektro 2010 na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Brnie firma Alcaplast sro otrzymała doroczną nagrodę Cechu Hydraulików i Inżynierów CR 2010 w dziedzinie techniki sanitarnej, za odpływy liniowe ALCA. Nagroda przyznawana jest za znaczące osiągnięcia w zakresie ogrzewania i kanalizacji, w Republice Czeskiej i za granicą.

vzor historie 9

2012

Otwarcie nowej hali produkcyjnej.

vzor historie 10

2014

Spółka Alcaplast wygrała prestiżowy konkurs Produkt-Design Red Dot Award 2014. Tą ważną nagrodę firma otrzymała za kolekcję przycisków sterujących FLAT w kategorii Product Design 2014.

vzor historie 11

2015

Spółka Alcaplast otworzyła w Breclavi już czwartą halę produkcyjną.

 

ALCAPLAST

Kontakt ze sklepem