0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • ALCAPLAST

  Historia firmy

   

  1998

  Utworzenie firmy Alcaplast jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

   


   

  vzor historie 2
  1999

  Program produkcyjny składał się tylko z dwóch produktów - zaworów napełniający i spustowych. Następnie firma rozszerzyła produkcję o syfony umywalkowe.

  vzor historie 3

  2000–2001

  Początek sprzedaży standardowych linii produktów takich jak:. syfonów brodzikowych, desek sedesowych i syfonów wannowych.

  vzor historie 4

  2001

  Alcaplast zdobył złoty medal za dwa przyciski spłukiwania do zaworów A04 na Międzynarodowych Targach Budowlanych SHK Brno.

  vzor historie 5

  2004

  Nikt nie mógł sobie wyobrazić nowoczesnej łazienki bez wiszącej toalety i tak firma Alcaplast zareagowała na potrzeby rynku. Podtynkowe systemy WC tradycyjnej czeskiej marki umożliwiają zastosowanie muszli wiszących w nowych budynkach oraz podczas remontów! Wśród najnowszych produktów Alcaplast znajdujemy syfony wannowe z napuszczaniem, kratki ściekowe i akcesoria.

  vzor historie 6

  2009

  Rozpoczęcie produkcji odpływów liniowych ALCA ze stali nierdzewnej, na podstawie własnych patentów. Uroczyste otwarcie centrum szkoleniowego.

  vzor historie 7

  2010

  W ceremonii wręczenia złotych medali IBF , SHK Brno i Elektro 2010 na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Brnie firma Alcaplast sro otrzymała doroczną nagrodę Cechu Hydraulików i Inżynierów CR 2010 w dziedzinie techniki sanitarnej, za odpływy liniowe ALCA. Nagroda przyznawana jest za znaczące osiągnięcia w zakresie ogrzewania i kanalizacji, w Republice Czeskiej i za granicą.

  vzor historie 9

  2012

  Otwarcie nowej hali produkcyjnej.

  vzor historie 10

  2014

  Spółka Alcaplast wygrała prestiżowy konkurs Produkt-Design Red Dot Award 2014. Tą ważną nagrodę firma otrzymała za kolekcję przycisków sterujących FLAT w kategorii Product Design 2014.

  vzor historie 11

  2015

  Spółka Alcaplast otworzyła w Breclavi już czwartą halę produkcyjną.

   

  Produktów w sklepie: 2
 • DEFRO D
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 10
 • DEFRO A
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 12
 • DREWMET

  O firmie

  Firma DREW-MET od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

  Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. Nowe rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną stylistyką, stanowią o wartości naszych kotłów. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy DREW-MET. Aby sprostać zapotrzebowaniu rynku na nasze produkty w obecnym momencie jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej linii produkcyjnej.

  Nasze kotły posiadają wymagane na europejskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Walory kotłów DREW-MET zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez PBCB Laboratorium Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi, a także uzyskały “znak bezpieczeństwa ekologicznego” wydany przez IChPW w Zabrzu. W trosce o bezpieczeństwo i ciągle rosnące wymagania klientów uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz certyfikat CE.

  Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów, a także na międzynarodowych targach w kraju jak i za granicą otrzymując wiele prestiżowych nagród, certyfikatów i wyróżnień. Na uwagę zasługują wielokrotne przyznawane nagrody na targach w Lublinie, Kielcach, Rzeszowie oraz Lwowie.

  Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

   

  „WDROŻENIE PRODUKCJI KOTŁÓW C.O. NA BIOMASĘ W FIRMIE DREW – MET W KOLBUSZOWEJ W OPARCIU O INNOWACJĘ PROCESOWĄ”.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 
  oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

  Z przyjemnością informujemy, iż sukcesem zakończyły się starania firmy Zakład Produkcyjno –Usługowo – Handlowy „Drew – Met” s.c. Lubera Maria & Lubera Stanisław o pozyskanie środków z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, osi priorytetowej I. „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka”, Działanie 1.1. Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne, na realizację projektu pn. „Wdrożenie produkcji kotłów c.o. na biomasę w firmie Drew – Met w Kolbuszowej w oparciu o innowację procesową”.Przedmiotem inwestycji jest budowa hali produkcyjnej oraz zakup maszyn i urządzeń. Dzięki inwestycji powstanie zaawansowana linia technologiczna do produkcji kotłów grzewczych na biomasę.

  Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej ulotce informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego

  Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej stronie www informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  O firmie
  O firmie
  O firmie
  Produktów w sklepie: 27
 • IMPET
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 23
 • KAMEN

  Kotły Kamen – technologia produkcji

   

  Przy produkcji kotłów CO korzystamy z nowoczesnych technologii, a proces produkcyjny rozpoczyna się w biurze konstrukcyjnym. Tam nasi specjaliści pracują nad udoskonalaniem i unowocześnianiem naszych kotłów.

  Realizacją projektów powstałych w biurze konstrukcyjnym zajmujemy się w pracowni technologicznej. Korzystając z technik CAD/CAM, planujemy proces technologiczny produkcji kotła CO. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik komputerowych i nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, wykonujemy elementy konstrukcyjne kotła z dużą dokładnością i powtarzalnością, co ma przełożenie zarówno na jakość, jak i estetykę wykonania naszych pieców CO.

  Dysponujemy wycinarkami laserowymi Amada i wycinarkami plazmowymi Zakmet, które umożliwiają precyzyjną obróbkę kotła. Wycięte elementy składowe pieca są następnie kształtowane w procesie zaginania na hydraulicznych prasach krawędziowych CNC. Dzięki zaginaniu zostaje ograniczona ilość połączeń spawanych, co przekłada się na żywotność kotła.

  Spawaniem poszczególnych elementów kotła CO zajmują się wykwalifikowani spawacze oraz roboty spawalnicze. Taka automatyzacja pozwala na zwiększenie wydajności produkcji, podniesienie jakości połączeń spawanych, powtarzalność spoin i inne. Zespawane elementy tworzą korpus kotła, który następnie poddawany jest próbie ciśnieniowej. Jakość spoin i szczelność wymienników są stale kontrolowane, co gwarantuje niezawodność i długą  żywotność kotłów.

  W tym samym czasie są wykonywane elementy obudowy kotła, a do ich wycinania stosujemy wykrawarkę młoteczkową Trumpf. Elementy obudowy kształtowane są w procesie zaginania na prasach krawędziowych CNC, a następnie poddane procesowi malowania proszkowego. Wskutek tego elementy obudowy wyglądają wysoce estetycznie, zyskują właściwości antykorozyjne, zwiększa się ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Obudowy montowane są na korpusach kotłów i wyposażane w osprzęt.

  Produktów w sklepie: 18
 • KODA
  Firmaa KODA  jest producentem i dystrybutorem wyposażenia łazienek, w tym armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, a także syfonów i akcesoriów łazienkowych.w sprzedazy mamy również lustra i złączki hydrauliczne. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów hurtowych jak i detalicznych.
  To najlepszy wybór dla wszystkich z Państwa, którzy wymagają solidnych produktów bez konieczności przepłacania. Zapraszamy wszystkich klientów detalicznych i hurtowników.
  Produktów w sklepie: 3
 • MALINA KOTŁY
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 33
 • MARLESZ

  O firmie

  Firma powstała w styczniu 1983 r. pod nazwą „Wyroby z drutu” w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 6 obok międzynarodowej trasy E-40. Właścicielami byli i są Teresa i Leszek Goniewicz.

  Początkowo był to mały warsztat rzemieślniczy produkujący gwoździe i siatkę ogrodzeniową. Z roku na rok firma powiększała swój zakres produkcji oraz liczbę zatrudnionych osób. W wyniku rozwoju w 1992 r. zakład zmienił swoją nazwę na Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MARLESZ” Teresa i Leszek Goniewicz.

  marlesz-logo

  Zatrudnienie wzrosło do 20 osób. Obecny stan zatrudnienia to około 80 osób wykwalifikowanej kadry zawodowej, która doskonali technologię i asortyment wyrobów, poszerzając tym ofertę handlową dla odbiorców krajowych i zagranicznych.

  Od 1-go stycznia 2001 roku powstała filia firmy „MARLESZ” w Dąbrowie Górniczej przy ul. Budowlanych 5.

  marlesz-producent-gwozdzi

  Produkowane przez nas wyroby promujemy w różny sposób począwszy od wystaw na Krajowych i Międzynarodowych Targach Budownictwa, przez reklamę prasową, sieć Internet a ukończywszy na bezpośrednim dotarciu do klientów. Firma dysponuje własnymi środkami transportu samochodowego o ładowności 1,5t, 3,5t, 7t, 9t, 24t, co pozwala na realizację dostaw zamówionych towarów w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia. Obsługujemy składy budowlane, hurtownie, sklepy na terenie całego kraju.

  W grudniu 2003 roku Nasza Firma wprowadziła i nadal utrzymuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, czego potwierdzeniem jest uzyskany Certyfikat AC090 100/0269/984/2012.

  W grudniu 2005 firma zmieniła osobowość prawną na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

  Posiadamy Aprobaty Techniczne:

  • AT-15-6877/2010 ITB -  Zgrzewane siatki stalowe MARLESZ do podkładów podłogowych,
  • AT-15-7379/2007 ITB – Podtynkowe siatki cięto-ciągnione MARLESZ

  Nasze wyroby spełniają wymagania norm krajowych i europejskich.

  Produktów w sklepie: 19
 • MPM PROJEKT
  MPM-PROJEKT jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowo-usługowym. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ekologicznych i energooszczędnych kotłów centralnego ogrzewania, zarówno dla budynków mieszkalnych jak i komercyjnych. Świadczymy usługi z zakresu: montażu kotłów C.O. i instalacji grzewczych. Dodatkowo oferujmy usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych, cięcia, zaginania oraz spawania. Praktykę i doświadczenie zdobywaliśmy (na przestrzeni lat ) nie tylko na rynku polskim ale i poza granicami, dzięki temu możemy służyć bardziej niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w tworzeniu urządzeń grzewczych. Powierzoną pracę wykonujemy profesjonalnie i fachowo. Udzielamy 5 lat gwarancji.
  Produktów w sklepie: 10
 • OTTONE
  TTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia. Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu zadowolenie. Siedziba OTTONE mieści się w oddalonej o 10 kilometrów od Krakowa miejscowości Głogoczów. Budynek, w którym się znajdujemy został oddany do użytkowania w lipcu 2014 roku. Posiadamy nowoczesne i atrakcyjne zaplecze magazynowo – logistyczne. Gwarantujemy Państwu, że zaangażowanie wszystkich pracowników OTTONE skutkować będzie obustronnym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty firmy OTTONE. Zarząd Spółki Ottone - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: • Przemysław Szczygieł – Prezes Zarządu • Zofia Brzegowa – Członek Zarządu • Dawid Sidełko – Członek Zarządu TTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia. Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu zadowolenie. Siedziba OTTONE mieści się w oddalonej o 10 kilometrów od Krakowa miejscowości Głogoczów. Budynek, w którym się znajdujemy został oddany do użytkowania w lipcu 2014 roku. Posiadamy nowoczesne i atrakcyjne zaplecze magazynowo – logistyczne. Gwarantujemy Państwu, że zaangażowanie wszystkich pracowników OTTONE skutkować będzie obustronnym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty firmy OTTONE. Zarząd Spółki Ottone - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: • Przemysław Szczygieł – Prezes Zarządu • Zofia Brzegowa – Członek Zarządu • Dawid Sidełko – Członek Zarządu
  Produktów w sklepie: 10
 • perfekt
   

  logo perfekt produktpolskiGRZEJNIKI STALOWE PERFEKT TO DOSKONAŁY POLSKI PRODUKT 
  SPEŁNIAJĄCY 
  RYGORYSTYCZNE NORMY EUROPEJSKIE. 
  PRODUKCJA GRZEJNIKA 
  W STAROGARDZIE GDAŃSKIM TO JEDNA 
  Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH 
  LINII PRODUKCYJNYCH W EUROPIE.

   

   

  Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsze technologie zabezpieczania stali przed korozją  (animacja poniżej). 

   

   

   

  Grzejniki PERFEKT to idealne rozwiązanie 
  w niskotemperaturowych instalacjach 
  ogrzewań wodnych systemu zamkniętego zabezpieczonych naczyniami wzbiorczymi przeponowymi zgodnie 
  z wymaganiami normy PN-B-02414/1991. 

   

  logo comfortstandard

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11C/COM

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, POJEDYNCZA
  PŁYTA GRZEWCZA, 
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11V/COM

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.21C/COM

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, PODWÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.21V/COM

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  DWA KONWEKTORY

  a.22C/COM
   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, PODWÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, DWA KONWEKTORY

  a.22V/COM

  foto

   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  TRZY KONWEKTORY

  a.33C/COM

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, POTRÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, TRZY KONWEKTORY

  a.33V/COM

   

   

   


   

  logo stylesmooth

   

   

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11C/ST

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, POJEDYNCZA PŁYTA 
  GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.11V/ST

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.21C/ST

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.21V/ST

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  DWA KONWEKTORY

  a.22C/ST
   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, DWA KONWEKTORY

  a.22V/ST

  foto

   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  TRZY KONWEKTORY

  a.33V/ST

   

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, POTRÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, TRZY KONWEKTORY

  a.33V/ST

   

   

   

   

   

  logo hygienicsystem

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C POJEDYNCZA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.10C/H

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA

  a.10V/H

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.20C/H

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA

  a.20V/H

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C POTRÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.30C/H

   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA

  a.30V/H

   

   

     

   

   

  Produktów w sklepie: 59
 • REGULUS
  Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe. 
  Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów. 
  Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym. 
  Produktów w sklepie: 13
 • SAS PODAJNIK
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 23
 • SEKO

  Producent pieców SEKO - historia

  Właściciel pierwszego zakładu "SEKO", Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Firma była wtedy niewielkim zakładem rzemieślniczym produkującym proste kotły centralnego ogrzewania.
  Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował jej dalszy rozwój, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku zaczęła produkować również piece gazowe. Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego - firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica - wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.
  W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku, który zaadaptowany został na cele produkcyjne. Zmieniła się również technologia - tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w 1996 roku w Polsce zakupiła robota spawalniczego.
  Współpracując z mężem od 1976 roku Aldona Sitek postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek inwestując z pomocą męża w strefie ekonomicznej i zakładając nową firmę "Przedsiębiorstwo Produkcyjne SEKO" w Ełku. Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich. Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki. Otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez "SEKO" produktów. "SEKO" wypracowało już sobie opinię dobrej marki - firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

  Produktów w sklepie: 25
 • SOUDAL

  Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

  Produktów w sklepie: 1
 • TUKAI
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 36
 • VESBO

  System PP-R VESBO jest to komplementarny system zgrzewany z polipropylenu znajdujący zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz instalacjach technologicznych w przemyśle. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań, będących gwarancją długoletniej bezawaryjności i pragną obniżyć koszt inwestycji, który, w przypadku instalacji rurowych wykonanych z innego niż polipropylen materiału, jest relatywnie wyższy.

  Zalety systemu PP-R:

  • trwałość instalacji (powyżej 50 lat),
  • niska cena,
  • kompletny, zawiera wszystkie niezbędne elementy instalacji,
  • jeden rodzaj złączek dla wszystkich typów rur,
  • łatwy w montażu,
  • odporny na inkrustację (zarastanie kamieniem),
  • obojętny fizjologicznie i mikrobiologicznie,
  • mała przewodność cieplna rur,
  • gładkość przepływu (współczynnik chropowatości 0,007mm),
  • zupełna odporność na korozję,
  • wysoka odporność na wysoką temperaturę i ciśnienie,
  • odporność na tworzenie się osadu,
  • bardzo cicha praca instalacji,
  • higieniczność.

  Asortyment i surowce

  W ramach systemu VESBO PP-R mamy w ofercie:

  • rury jednorodne PN-20,
  • rury stabilizowane aluminium,
  • rury stabilizowane włóknem szklanym,
  • kształtki i złączki z gwintami mosiężnymi,
  • profesjonalne narzędzia:
   • zgrzewarki do łączenia metodą polifuzji termicznej o mocy 800 lub1500W,
   • nasadki grzewcze w średnicach od FI 16 do FI 90,
   • nożyce do cięcia rur z tworzyw sztucznych,
   • zdzieraki do rur stabilizowanych.
   • Wiecej informacji na: www.hydropolska.pl
  Produktów w sklepie: 84
 • VIKING
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 6
 • WEBERMAN
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 18
 • ZXC
  ZXC
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 8
Kontakt ze sklepem