0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • SAS PODAJNIK
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 23
 • SEKO

  Producent pieców SEKO - historia

  Właściciel pierwszego zakładu "SEKO", Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Firma była wtedy niewielkim zakładem rzemieślniczym produkującym proste kotły centralnego ogrzewania.
  Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował jej dalszy rozwój, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku zaczęła produkować również piece gazowe. Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego - firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica - wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.
  W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku, który zaadaptowany został na cele produkcyjne. Zmieniła się również technologia - tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w 1996 roku w Polsce zakupiła robota spawalniczego.
  Współpracując z mężem od 1976 roku Aldona Sitek postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek inwestując z pomocą męża w strefie ekonomicznej i zakładając nową firmę "Przedsiębiorstwo Produkcyjne SEKO" w Ełku. Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich. Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki. Otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez "SEKO" produktów. "SEKO" wypracowało już sobie opinię dobrej marki - firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

  Produktów w sklepie: 13
 • SOUDAL

  Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

  Produktów w sklepie: 9
Kontakt ze sklepem