0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • ALCAPLAST

  Historia firmy

   

  1998

  Utworzenie firmy Alcaplast jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

   


   

  vzor historie 2
  1999

  Program produkcyjny składał się tylko z dwóch produktów - zaworów napełniający i spustowych. Następnie firma rozszerzyła produkcję o syfony umywalkowe.

  vzor historie 3

  2000–2001

  Początek sprzedaży standardowych linii produktów takich jak:. syfonów brodzikowych, desek sedesowych i syfonów wannowych.

  vzor historie 4

  2001

  Alcaplast zdobył złoty medal za dwa przyciski spłukiwania do zaworów A04 na Międzynarodowych Targach Budowlanych SHK Brno.

  vzor historie 5

  2004

  Nikt nie mógł sobie wyobrazić nowoczesnej łazienki bez wiszącej toalety i tak firma Alcaplast zareagowała na potrzeby rynku. Podtynkowe systemy WC tradycyjnej czeskiej marki umożliwiają zastosowanie muszli wiszących w nowych budynkach oraz podczas remontów! Wśród najnowszych produktów Alcaplast znajdujemy syfony wannowe z napuszczaniem, kratki ściekowe i akcesoria.

  vzor historie 6

  2009

  Rozpoczęcie produkcji odpływów liniowych ALCA ze stali nierdzewnej, na podstawie własnych patentów. Uroczyste otwarcie centrum szkoleniowego.

  vzor historie 7

  2010

  W ceremonii wręczenia złotych medali IBF , SHK Brno i Elektro 2010 na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Brnie firma Alcaplast sro otrzymała doroczną nagrodę Cechu Hydraulików i Inżynierów CR 2010 w dziedzinie techniki sanitarnej, za odpływy liniowe ALCA. Nagroda przyznawana jest za znaczące osiągnięcia w zakresie ogrzewania i kanalizacji, w Republice Czeskiej i za granicą.

  vzor historie 9

  2012

  Otwarcie nowej hali produkcyjnej.

  vzor historie 10

  2014

  Spółka Alcaplast wygrała prestiżowy konkurs Produkt-Design Red Dot Award 2014. Tą ważną nagrodę firma otrzymała za kolekcję przycisków sterujących FLAT w kategorii Product Design 2014.

  vzor historie 11

  2015

  Spółka Alcaplast otworzyła w Breclavi już czwartą halę produkcyjną.

   

  Produktów w sklepie: 2
 • CAMINO KOTŁY
  Historia produkcji kotłów "KWD Camino" sięga lat 70-tych ubiegłego wieku. Technologia jego wykonania oraz prosta obsługa zapewnia mu długowieczność, a egzemplarze które pracują ponad 30 lat nie należą do rzadkości. Kocioł KWD Camino charkteryzuje się dużą odpornością korozyjną a zastosowany materiał o dużej przewodności ciepła, który zarazem jest bardzo sprężysty pozwala na pracę kotła ze zmienną temperaturą. Kocioł KWD Camino nadaje się do montażu bezpośrednio w kotłowni. Jego członowa budowa umożliwia jego rozbudowę poprzez dodanie kolejnych członów środkowych oraz sprawia, że wymiana uszkodzonych członów w przypadku wystąpienia usterki kotła staje się niezwykle prosta. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie i instalatorów kotłów centralnego ogrzewania z całego kraju. Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy. Camino Sp. z o.o. Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40 67-100 Nowa Sól , Polska Tel. +48 570 415 300 Tel. +48 570 059 300
  Produktów w sklepie: 18
 • DREWMET

  O firmie

  Firma DREW-MET od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

  Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. Nowe rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną stylistyką, stanowią o wartości naszych kotłów. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy DREW-MET. Aby sprostać zapotrzebowaniu rynku na nasze produkty w obecnym momencie jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej linii produkcyjnej.

  Nasze kotły posiadają wymagane na europejskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Walory kotłów DREW-MET zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez PBCB Laboratorium Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi, a także uzyskały “znak bezpieczeństwa ekologicznego” wydany przez IChPW w Zabrzu. W trosce o bezpieczeństwo i ciągle rosnące wymagania klientów uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz certyfikat CE.

  Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów, a także na międzynarodowych targach w kraju jak i za granicą otrzymując wiele prestiżowych nagród, certyfikatów i wyróżnień. Na uwagę zasługują wielokrotne przyznawane nagrody na targach w Lublinie, Kielcach, Rzeszowie oraz Lwowie.

  Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

   

  „WDROŻENIE PRODUKCJI KOTŁÓW C.O. NA BIOMASĘ W FIRMIE DREW – MET W KOLBUSZOWEJ W OPARCIU O INNOWACJĘ PROCESOWĄ”.

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 
  oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

  Z przyjemnością informujemy, iż sukcesem zakończyły się starania firmy Zakład Produkcyjno –Usługowo – Handlowy „Drew – Met” s.c. Lubera Maria & Lubera Stanisław o pozyskanie środków z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, osi priorytetowej I. „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka”, Działanie 1.1. Wsparcie kapitałowe przedsiębiorczości, Schemat B Bezpośrednie dotacje inwestycyjne, na realizację projektu pn. „Wdrożenie produkcji kotłów c.o. na biomasę w firmie Drew – Met w Kolbuszowej w oparciu o innowację procesową”.Przedmiotem inwestycji jest budowa hali produkcyjnej oraz zakup maszyn i urządzeń. Dzięki inwestycji powstanie zaawansowana linia technologiczna do produkcji kotłów grzewczych na biomasę.

  Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej ulotce informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  Inwestujemy w rozwój Województwa Podkarpackiego

  Ważne: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREW-MET S.C Maria Lubera & Stanisław Lubera zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wymiarów kotłów, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte w niniejszej stronie www informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dn. 27 lipca 2002 roku, o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego; nie stanowią także opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 powyższej Ustawy. Producent kotłów nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku. Producent zastrzega, że wygląd produktów może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.

  O firmie
  O firmie
  O firmie
  Produktów w sklepie: 22
 • HEWALEX POMPY
  Kilka faktów o firmie Hewalex 30-letnie doświadczenie w produkcji Najdłużej działający nieprzerwanie krajowy producent kolektorów słonecznych i komponentów instalacji solarnych Pozycja czołowego producenta na rynku krajowym w segmencie kolektorów słonecznych i pomp ciepła Obecność na 40 rynkach zagranicznych potwierdzająca wysokie standardy techniczne produktów Własne zaplecze rozwojowo-badawcze i konstrukcyjne, także dla realizacji nietypowych projektów Udział w projekcie GREENEVO wspierającym rozwój polskich innowacyjnych przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych Współpraca międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych Współpraca z uznanymi na rynku firmami wykonawczymi, projektowymi i handlowymi Dbałość o zabezpieczenie praw Klienta – nawet 11-letnia pełna ochrona gwarancyjna System Zarządzania Jakością wg standardu ISO 9001 Audyty według wymagań krajowych, np. na rynek francuski, północnoamerykański Realizacje w ponad 190.000 obiektach w kraju i zagranicą
  Produktów w sklepie: 15
 • HEWALEX SOLARY
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 6
 • IMPET
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 17
 • KAMEN

  Kotły Kamen – technologia produkcji

   

  Przy produkcji kotłów CO korzystamy z nowoczesnych technologii, a proces produkcyjny rozpoczyna się w biurze konstrukcyjnym. Tam nasi specjaliści pracują nad udoskonalaniem i unowocześnianiem naszych kotłów.

  Realizacją projektów powstałych w biurze konstrukcyjnym zajmujemy się w pracowni technologicznej. Korzystając z technik CAD/CAM, planujemy proces technologiczny produkcji kotła CO. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik komputerowych i nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, wykonujemy elementy konstrukcyjne kotła z dużą dokładnością i powtarzalnością, co ma przełożenie zarówno na jakość, jak i estetykę wykonania naszych pieców CO.

  Dysponujemy wycinarkami laserowymi Amada i wycinarkami plazmowymi Zakmet, które umożliwiają precyzyjną obróbkę kotła. Wycięte elementy składowe pieca są następnie kształtowane w procesie zaginania na hydraulicznych prasach krawędziowych CNC. Dzięki zaginaniu zostaje ograniczona ilość połączeń spawanych, co przekłada się na żywotność kotła.

  Spawaniem poszczególnych elementów kotła CO zajmują się wykwalifikowani spawacze oraz roboty spawalnicze. Taka automatyzacja pozwala na zwiększenie wydajności produkcji, podniesienie jakości połączeń spawanych, powtarzalność spoin i inne. Zespawane elementy tworzą korpus kotła, który następnie poddawany jest próbie ciśnieniowej. Jakość spoin i szczelność wymienników są stale kontrolowane, co gwarantuje niezawodność i długą  żywotność kotłów.

  W tym samym czasie są wykonywane elementy obudowy kotła, a do ich wycinania stosujemy wykrawarkę młoteczkową Trumpf. Elementy obudowy kształtowane są w procesie zaginania na prasach krawędziowych CNC, a następnie poddane procesowi malowania proszkowego. Wskutek tego elementy obudowy wyglądają wysoce estetycznie, zyskują właściwości antykorozyjne, zwiększa się ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Obudowy montowane są na korpusach kotłów i wyposażane w osprzęt.

  Produktów w sklepie: 33
 • KOŁTON
  Nasza firma od kilku lat produkuje pompy ciepła Airkompakt, których konstrukcje zostały opracowane wspólnie z naukowcami z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Są to urządzenia zaprojektowane i zoptymalizowane do pracy w polskich warunkach klimatycznych. Pompy są zbudowane w oparciu o sprężarkę Copeland Scroll na czynnik chłodniczy R290, który jest przeznaczony do pomp ciepła z parownikami o dużych gabarytach, zapewniającymi maksymalną wymianę ciepła między powietrzem zewnętrznym a czynnikiem roboczym.
  Produktów w sklepie: 5
 • MALINA KOTŁY
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 44
 • MARLESZ

  O firmie

  Firma powstała w styczniu 1983 r. pod nazwą „Wyroby z drutu” w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 6 obok międzynarodowej trasy E-40. Właścicielami byli i są Teresa i Leszek Goniewicz.

  Początkowo był to mały warsztat rzemieślniczy produkujący gwoździe i siatkę ogrodzeniową. Z roku na rok firma powiększała swój zakres produkcji oraz liczbę zatrudnionych osób. W wyniku rozwoju w 1992 r. zakład zmienił swoją nazwę na Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MARLESZ” Teresa i Leszek Goniewicz.

  marlesz-logo

  Zatrudnienie wzrosło do 20 osób. Obecny stan zatrudnienia to około 80 osób wykwalifikowanej kadry zawodowej, która doskonali technologię i asortyment wyrobów, poszerzając tym ofertę handlową dla odbiorców krajowych i zagranicznych.

  Od 1-go stycznia 2001 roku powstała filia firmy „MARLESZ” w Dąbrowie Górniczej przy ul. Budowlanych 5.

  marlesz-producent-gwozdzi

  Produkowane przez nas wyroby promujemy w różny sposób począwszy od wystaw na Krajowych i Międzynarodowych Targach Budownictwa, przez reklamę prasową, sieć Internet a ukończywszy na bezpośrednim dotarciu do klientów. Firma dysponuje własnymi środkami transportu samochodowego o ładowności 1,5t, 3,5t, 7t, 9t, 24t, co pozwala na realizację dostaw zamówionych towarów w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia. Obsługujemy składy budowlane, hurtownie, sklepy na terenie całego kraju.

  W grudniu 2003 roku Nasza Firma wprowadziła i nadal utrzymuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, czego potwierdzeniem jest uzyskany Certyfikat AC090 100/0269/984/2012.

  W grudniu 2005 firma zmieniła osobowość prawną na Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

  Posiadamy Aprobaty Techniczne:

  • AT-15-6877/2010 ITB -  Zgrzewane siatki stalowe MARLESZ do podkładów podłogowych,
  • AT-15-7379/2007 ITB – Podtynkowe siatki cięto-ciągnione MARLESZ

  Nasze wyroby spełniają wymagania norm krajowych i europejskich.

  Produktów w sklepie: 19
 • METALBET
  O FIRMIE Nasza rodzinna firma produkcyjno-handlowo-usługowa powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy oraz chęci wprowadzenia do Polski innowacji w zakresie instalacji i urządzeń grzewczych. Jesteśmy świadomi, że planując inwestycję w urządzenia grzewcze, czy to dla domu, czy dla firmy, każdy człowiek szuka rozwiązań tanich, ale dobrych, wydajnych i takich, które posłużą przez wiele lat. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy więc na to, by dostarczać naszym Klientom dokładnie tego, czego oni potrzebują. Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90 były niezwykle popularne. Z biegiem czasu, w odpowiedzi na rozwój technologiczny i wciąż rosnące zapotrzebowanie na niedrogie i ekologiczne rozwiązania, stale poszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów, usług METALBET. 1984 r. Założenie firmy Metalbet Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90 były niezwykle popularne. 2003 r. Nowy zakład produkcyjny Został otwarty nowy zakład produkcyjny. Poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję chemii budowlanej. 2012 r. Produkcja Kotłów C.O. Otworzyliśmy produkcję kotłów c.o. 2020 r. Utworzenie METALBET GROUP W celu zrzeszenia wszystkich naszych marek stworzyliśmy METALBET GROUP. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas podejmowania ważnych decyzji, jaką jest inwestycja w urządzenia i instalacje grzewcze, każdy krok powinien być dobrze przemyślany i zaplanowany. Dlatego chcemy, by nasi Klienci współpracując z naszą firmą, czuli się w pełni komfortowo, bez poczucia presji i wybierania czegokolwiek w pośpiechu. Zawsze ze spokojem doradzimy i zasugerujemy korzystne rozwiązania. Wojciech Tarach Dyrektor Handlowy METALBET GROUP P. P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn Osowa 27, 28-305 Sobków Tel. 41 383-81-68 Email: biuro@metalbet.com.pl NAWIGACJA Strona Główna Aktualności O firmie Usługi Serwis Do pobrania PRODUKTY Kotły Eco Design Kotły na Eksport Zbiorniki solarne Zbiorniki buforowe Sterowniki Podgrzewacze wody SOCIAL MEDIA © 2020 Metalbet. Wszelkie prawa zastrzeżone. Po
  Produktów w sklepie: 4
 • METALBET BUFORY
  O FIRMIE Nasza rodzinna firma produkcyjno-handlowo-usługowa powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy oraz chęci wprowadzenia do Polski innowacji w zakresie instalacji i urządzeń grzewczych. Jesteśmy świadomi, że planując inwestycję w urządzenia grzewcze, czy to dla domu, czy dla firmy, każdy człowiek szuka rozwiązań tanich, ale dobrych, wydajnych i takich, które posłużą przez wiele lat. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy więc na to, by dostarczać naszym Klientom dokładnie tego, czego oni potrzebują. Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90 były niezwykle popularne. Z biegiem czasu, w odpowiedzi na rozwój technologiczny i wciąż rosnące zapotrzebowanie na niedrogie i ekologiczne rozwiązania, stale poszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów, usług METALBET. 1984 r. Założenie firmy Metalbet Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90 były niezwykle popularne. 2003 r. Nowy zakład produkcyjny Został otwarty nowy zakład produkcyjny. Poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję chemii budowlanej. 2012 r. Produkcja Kotłów C.O. Otworzyliśmy produkcję kotłów c.o. 2020 r. Utworzenie METALBET GROUP W celu zrzeszenia wszystkich naszych marek stworzyliśmy METALBET GROUP. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas podejmowania ważnych decyzji, jaką jest inw
  Produktów w sklepie: 18
 • METALBET WYMIENNIKI ,BOILERY
  O FIRMIE Jako firma produkcyjno-handlowo-usługowa świadczymy naszym Klientom kompleksowe usługi, zapewniając fachowe doradztwo. Wszystkie dostępne w ofercie kotły centralnego ogrzewania, podgrzewacze czy zbiorniki, a także piece powstały przy użyciu najwyższej jakości komponentów i w oparciu o nowoczesne technologie – jako ich producent wiem o tym najlepiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu urządzenia niezawodne i trwałe przez wiele lat. Jest to inwestycja, która się opłaca. Duża różnorodność modeli i parametrów sprzętu, pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, dopasowanego do indywidualnych oczekiwań.
  Produktów w sklepie: 21
 • MPM PROJEKT
  MPM-PROJEKT jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowo-usługowym. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ekologicznych i energooszczędnych kotłów centralnego ogrzewania, zarówno dla budynków mieszkalnych jak i komercyjnych. Świadczymy usługi z zakresu: montażu kotłów C.O. i instalacji grzewczych. Dodatkowo oferujmy usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych, cięcia, zaginania oraz spawania. Praktykę i doświadczenie zdobywaliśmy (na przestrzeni lat ) nie tylko na rynku polskim ale i poza granicami, dzięki temu możemy służyć bardziej niekonwencjonalnymi rozwiązaniami w tworzeniu urządzeń grzewczych. Powierzoną pracę wykonujemy profesjonalnie i fachowo. Udzielamy 5 lat gwarancji.
  Produktów w sklepie: 8
 • OGNIWO
  Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza „Ogniwo” powstała w 1949 r. W początkowym okresie działalności była producentem urządzeń dla górnictwa nafty i gazu. Począwszy od lat siedemdziesiątych XX wieku Spółdzielnia produkuje kotły grzewcze niskociśnieniowe dla budownictwa indywidualnego. Firma od początku działalności bada i unowocześnia wyroby, aby spełnić wymagania stawiane przez naszych klientów. Obecnie jesteśmy jednym z głównych producentów kotłów grzewczych na paliwa stałe w Polsce. Nasz zakład produkcyjny obejmuje dwa wydziały: wydział produkcji metalowej oraz odlewnię żeliwa. Pierwszy z nich zajmuje się głównie produkcją części blaszanych kotłów i ich montażem. Odlewnia produkuje odlewy żeliwne niezbędne do produkcji kotłów oraz częściowo na sprzedaż, jako wyroby finalne. Wysoko wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz ciągle unowocześniany i rozbudowywany park maszynowy a także współpraca z Instytutem Chemicznej Przeróbki Węgla pozwalają na podnoszenie jakości naszych produktów. Kotły produkowane przez SM-O „Ogniwo” posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty oraz charakteryzują się wysoką sprawnością cieplną. Ogniwo logo o nas
  Produktów w sklepie: 22
 • OTTONE
  TTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia. Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu zadowolenie. Siedziba OTTONE mieści się w oddalonej o 10 kilometrów od Krakowa miejscowości Głogoczów. Budynek, w którym się znajdujemy został oddany do użytkowania w lipcu 2014 roku. Posiadamy nowoczesne i atrakcyjne zaplecze magazynowo – logistyczne. Gwarantujemy Państwu, że zaangażowanie wszystkich pracowników OTTONE skutkować będzie obustronnym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty firmy OTTONE. Zarząd Spółki Ottone - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: • Przemysław Szczygieł – Prezes Zarządu • Zofia Brzegowa – Członek Zarządu • Dawid Sidełko – Członek Zarządu TTONE to młoda firma, która powstała dzięki zaangażowaniu osób z długoletnim doświadczeniem w branżach techniki grzewczej i sanitarnej oraz okuć budowlanych. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych opierających się na uczciwych i przejrzystych zasadach: wzajemnym zaufaniu i lojalności. Chcemy sprostać coraz to nowym wyzwaniom jakie stawia rynek, dlatego szczególną uwagę przykładamy do rozpoznania potrzeb naszych klientów i ich zaspokojenia. Stawiamy na najwyższą jakość produktów markowanych logiem OTTONE, innowacyjność proponowanych przez nas rozwiązań, terminową i solidną realizację zamówień oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu zadowolenie. Siedziba OTTONE mieści się w oddalonej o 10 kilometrów od Krakowa miejscowości Głogoczów. Budynek, w którym się znajdujemy został oddany do użytkowania w lipcu 2014 roku. Posiadamy nowoczesne i atrakcyjne zaplecze magazynowo – logistyczne. Gwarantujemy Państwu, że zaangażowanie wszystkich pracowników OTTONE skutkować będzie obustronnym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z oferty firmy OTTONE. Zarząd Spółki Ottone - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: • Przemysław Szczygieł – Prezes Zarządu • Zofia Brzegowa – Członek Zarządu • Dawid Sidełko – Członek Zarządu
  Produktów w sklepie: 10
 • perfekt
   

  logo perfekt produktpolskiGRZEJNIKI STALOWE PERFEKT TO DOSKONAŁY POLSKI PRODUKT 
  SPEŁNIAJĄCY 
  RYGORYSTYCZNE NORMY EUROPEJSKIE. 
  PRODUKCJA GRZEJNIKA 
  W STAROGARDZIE GDAŃSKIM TO JEDNA 
  Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH 
  LINII PRODUKCYJNYCH W EUROPIE.

   

   

  Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowocześniejsze technologie zabezpieczania stali przed korozją  (animacja poniżej). 

   

   

   

  Grzejniki PERFEKT to idealne rozwiązanie 
  w niskotemperaturowych instalacjach 
  ogrzewań wodnych systemu zamkniętego zabezpieczonych naczyniami wzbiorczymi przeponowymi zgodnie 
  z wymaganiami normy PN-B-02414/1991. 

   

  logo comfortstandard

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11C/COM

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, POJEDYNCZA
  PŁYTA GRZEWCZA, 
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11V/COM

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.21C/COM

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, PODWÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.21V/COM

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  DWA KONWEKTORY

  a.22C/COM
   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, PODWÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, DWA KONWEKTORY

  a.22V/COM

  foto

   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  TRZY KONWEKTORY

  a.33C/COM

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, POTRÓJNA 
  PŁYTA GRZEWCZA, TRZY KONWEKTORY

  a.33V/COM

   

   

   


   

  logo stylesmooth

   

   

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.11C/ST

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, POJEDYNCZA PŁYTA 
  GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.11V/ST

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  JEDEN KONWEKTOR

  a.21C/ST

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, JEDEN KONWEKTOR

  a.21V/ST

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  DWA KONWEKTORY

  a.22C/ST
   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, DWA KONWEKTORY

  a.22V/ST

  foto

   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. BOCZNYM TYP C
  Z GŁADKĄ PRZEDNIĄ PŁYTĄ RADIATORA 
  POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA,
  TRZY KONWEKTORY

  a.33V/ST

   

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT
  UNIWERSALNY DOLNOZASILANY
  Z WKŁADKĄ ZAW. TYP V, Z GŁADKĄ 
  PRZEDNIĄ PŁYTĄ, POTRÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA, TRZY KONWEKTORY

  a.33V/ST

   

   

   

   

   

  logo hygienicsystem

  com11c
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C POJEDYNCZA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.10C/H

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V POJEDYNCZA PŁYTA GRZEWCZA

  a.10V/H

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C PODWÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.20C/H

  foto

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V PODWÓJNA PŁYTA GRZEWCZA

  a.20V/H

  foto
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY KOMPAKTOWY 
  Z PODŁ. 
  BOCZNYM TYP C POTRÓJNA PŁYTA 
  GRZEWCZA

  a.30C/H

   

  foto 
   

  GRZEJNIK STALOWY PERFEKT 
  HIGIENICZNY UNIWERSALNY 
  DOLNOZASILANY 
  Z WKŁADKĄ ZAWOROWĄ 
  TYP V POTRÓJNA PŁYTA GRZEWCZA

  a.30V/H

   

   

     

   

   

  Produktów w sklepie: 59
 • REGULUS
  Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe. 
  Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system w koszyku oferowanych produktów. 
  Produkty te są chętnie stosowane między innymi w projektach nowoczesnych, energooszczędnych obiektów, gdzie prócz estetyki i funkcjonalności na plan pierwszy wysuwa się łatwa sterowalność oraz ekonomika procesu grzania połączona z wysokim komfortem cieplnym. 
  Produktów w sklepie: 7
 • SEKO

  Producent pieców SEKO - historia

  Właściciel pierwszego zakładu "SEKO", Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Firma była wtedy niewielkim zakładem rzemieślniczym produkującym proste kotły centralnego ogrzewania.
  Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował jej dalszy rozwój, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku zaczęła produkować również piece gazowe. Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego - firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica - wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.
  W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku, który zaadaptowany został na cele produkcyjne. Zmieniła się również technologia - tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w 1996 roku w Polsce zakupiła robota spawalniczego.
  Współpracując z mężem od 1976 roku Aldona Sitek postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek inwestując z pomocą męża w strefie ekonomicznej i zakładając nową firmę "Przedsiębiorstwo Produkcyjne SEKO" w Ełku. Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich. Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki. Otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez "SEKO" produktów. "SEKO" wypracowało już sobie opinię dobrej marki - firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

  Produktów w sklepie: 25
 • STALMARK
  Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od prawie dwudziestu lat ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby dostarczać Państwu wyłącznie najwyższej jakości kotły CO. Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, i Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu. Nasze kotły w oparciu o wyselekcjonowane paliwa stałe, spełniające aktualne normy środowiskowe, takie jak pellet i ekogroszek. Nowoczesne kotły na pellet i ekogroszek, marki Stalmark, mogą pracować niemalże bezobsługowo. Dzięki połączeniu z pojemnymi zasobnikami oraz podajnikiem paliwa wymagają minimum obsługi codziennej. W naszej ofercie posiadamy kotły wyposażone w podajniki ślimakowe jak i tłokowe. Wszystkie produkowane przez nas kotły CO spełniają wymagania dyrektywy ECODESIGN oraz spełniają kryteria sprawności cieplnej i wymagania w zakresie emisji wg aktualnych norm w najwyższej – 5 klasie. Aby ułatwić utrzymanie i kontrolę kotła, stosujemy w naszych urządzeniach nowoczesne sterowniki, w tym współpracujące z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM), regulatory pokojowe, w tym pozwalające na inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami w instalacji. Kotły grzewcze firmy STALMARK cieszą się niezmienną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na komfort i nowoczesność, dlatego też w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym jak i automatyczne kotły na pellet.. Szeroka oferta handlowa firmy STALMARK pozwala na znalezienie urządzenia grzewczego zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych. Kotły c.o. marki STALMARK mają wszystkie potrzebne certyfikaty – spełniają one normy dwóch sztandarowych programów związanych z ekologią: Posiadają certyfikat Ecodesign – spełniają one zatem dyrektywę Unii Europejskiej na temat wymagań energetyczno-emisyjnych dla pieców c.o. Wymaga ona, by kocioł c.o. odznaczał się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, oraz bardzo niski stopień emisji zanieczyszczeń do atmosfery, w czasie całej żywotności pieca c.o. Znak Ecodesign gwarantuje nam także, że działa on optymalnie nawet w czasie, kiedy nie ma typowego sezonu grzewczego. Mają najwyższy stopień, sprawności, nasze kotły to kotły 5 klasy – produkują one mniej zanieczyszczeń, a ponadto są bardziej wydajne. Dzięki temu przy spalaniu mniejszej ilości paliwa (potrzebują czasami nawet o 1 tonę mniej, niż kotły c.o. 3 klasy) osiągają one wysoką sprawność i dają więcej energii cieplnej, niezbędnej do ogrzania domu. Wybór kotłów c.o. firmy STALMARK zapewnia naszym Klientom dostęp do sprawdzonych, a jednocześnie zaawansowanych technologicznie urządzeń, które zapewnią długotrwale poczucie ciepła, a przy tym ekonomiczne spalanie zastosowanych paliw. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty takie jak: uchwyty do fotowoltaiki czy belownice do odpadów.
  Produktów w sklepie: 13
 • TUKAI
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 36
 • VESBO

  System PP-R VESBO jest to komplementarny system zgrzewany z polipropylenu znajdujący zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz instalacjach technologicznych w przemyśle. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań, będących gwarancją długoletniej bezawaryjności i pragną obniżyć koszt inwestycji, który, w przypadku instalacji rurowych wykonanych z innego niż polipropylen materiału, jest relatywnie wyższy.

  Zalety systemu PP-R:

  • trwałość instalacji (powyżej 50 lat),
  • niska cena,
  • kompletny, zawiera wszystkie niezbędne elementy instalacji,
  • jeden rodzaj złączek dla wszystkich typów rur,
  • łatwy w montażu,
  • odporny na inkrustację (zarastanie kamieniem),
  • obojętny fizjologicznie i mikrobiologicznie,
  • mała przewodność cieplna rur,
  • gładkość przepływu (współczynnik chropowatości 0,007mm),
  • zupełna odporność na korozję,
  • wysoka odporność na wysoką temperaturę i ciśnienie,
  • odporność na tworzenie się osadu,
  • bardzo cicha praca instalacji,
  • higieniczność.

  Asortyment i surowce

  W ramach systemu VESBO PP-R mamy w ofercie:

  • rury jednorodne PN-20,
  • rury stabilizowane aluminium,
  • rury stabilizowane włóknem szklanym,
  • kształtki i złączki z gwintami mosiężnymi,
  • profesjonalne narzędzia:
   • zgrzewarki do łączenia metodą polifuzji termicznej o mocy 800 lub1500W,
   • nasadki grzewcze w średnicach od FI 16 do FI 90,
   • nożyce do cięcia rur z tworzyw sztucznych,
   • zdzieraki do rur stabilizowanych.
   • Wiecej informacji na: www.hydropolska.pl
  Produktów w sklepie: 77
 • VIKING
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 6
 • WEBERMAN
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • ZXC
  ZXC
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
Kontakt ze sklepem