0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • SEKO

  Producent pieców SEKO - historia

  Właściciel pierwszego zakładu "SEKO", Zbigniew Sitek rozpoczął swoją działalność 14. czerwca 1976r., kontynuując wieloletnie tradycje rodzinne. Firma była wtedy niewielkim zakładem rzemieślniczym produkującym proste kotły centralnego ogrzewania.
  Jakość oferowanych wyrobów sprawiła, iż nieustannie następował jej dalszy rozwój, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku od 1992 roku zaczęła produkować również piece gazowe. Lata późniejsze przyniosły coraz większe zainteresowanie oferowanymi produktami z uwagi na wciąż rosnące rozmiary budownictwa jednorodzinnego - firma rozrastała się coraz bardziej. Nie wystarczał już wciąż przebudowany zakład w miejscowości Brzeźnica - wkrótce powstał kolejny zakład w Dębicy.
  W ślad za tą inwestycją w 1995 roku poszedł zakup dużego zakładu w Brzostku, który zaadaptowany został na cele produkcyjne. Zmieniła się również technologia - tradycyjne maszyny zaczęto zastępować nowymi, nowoczesnymi. Firma jako jedna z pierwszych firm w 1996 roku w Polsce zakupiła robota spawalniczego.
  Współpracując z mężem od 1976 roku Aldona Sitek postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom rynku i rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek inwestując z pomocą męża w strefie ekonomicznej i zakładając nową firmę "Przedsiębiorstwo Produkcyjne SEKO" w Ełku. Obecnie SEKO jako uznany producent piecy rozszerza swoją działalność zdobywając niedostępne do tej pory segmenty rynku krajowego oraz oferując swój produkt na rynkach wschodnich. Promocja firmy na krajowych i międzynarodowych targach budownictwa oraz ogrzewania, a także uznanie w oczach klientów wyrobiły przedsiębiorstwu opinię dobrej marki. Otrzymane liczne nagrody i wyróżnienia najlepiej świadczą o poziomie oferowanych przez "SEKO" produktów. "SEKO" wypracowało już sobie opinię dobrej marki - firma jest powszechnie znana na polskim rynku, zdobywa nowych klientów i ich uznanie, ciągle podnosi jakość oferowanych produktów. Jest przedsiębiorstwem znajdującym się w krajowej czołówce, dynamicznym i oferującym produkt zawsze najwyższej jakości.

  Produktów w sklepie: 25
 • STALMARK
  Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od prawie dwudziestu lat ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby dostarczać Państwu wyłącznie najwyższej jakości kotły CO. Producent kotłów to odpowiedzialna rola względem naszych klientów i środowiska, i Stalmark wywiązuję się z tego zadania w każdym calu. Nasze kotły w oparciu o wyselekcjonowane paliwa stałe, spełniające aktualne normy środowiskowe, takie jak pellet i ekogroszek. Nowoczesne kotły na pellet i ekogroszek, marki Stalmark, mogą pracować niemalże bezobsługowo. Dzięki połączeniu z pojemnymi zasobnikami oraz podajnikiem paliwa wymagają minimum obsługi codziennej. W naszej ofercie posiadamy kotły wyposażone w podajniki ślimakowe jak i tłokowe. Wszystkie produkowane przez nas kotły CO spełniają wymagania dyrektywy ECODESIGN oraz spełniają kryteria sprawności cieplnej i wymagania w zakresie emisji wg aktualnych norm w najwyższej – 5 klasie. Aby ułatwić utrzymanie i kontrolę kotła, stosujemy w naszych urządzeniach nowoczesne sterowniki, w tym współpracujące z modułami bezprzewodowymi (WiFi, GSM), regulatory pokojowe, w tym pozwalające na inteligentne zarządzanie wszystkimi urządzeniami w instalacji. Kotły grzewcze firmy STALMARK cieszą się niezmienną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientów. Stawiamy na komfort i nowoczesność, dlatego też w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym jak i automatyczne kotły na pellet.. Szeroka oferta handlowa firmy STALMARK pozwala na znalezienie urządzenia grzewczego zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych. Kotły c.o. marki STALMARK mają wszystkie potrzebne certyfikaty – spełniają one normy dwóch sztandarowych programów związanych z ekologią: Posiadają certyfikat Ecodesign – spełniają one zatem dyrektywę Unii Europejskiej na temat wymagań energetyczno-emisyjnych dla pieców c.o. Wymaga ona, by kocioł c.o. odznaczał się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, oraz bardzo niski stopień emisji zanieczyszczeń do atmosfery, w czasie całej żywotności pieca c.o. Znak Ecodesign gwarantuje nam także, że działa on optymalnie nawet w czasie, kiedy nie ma typowego sezonu grzewczego. Mają najwyższy stopień, sprawności, nasze kotły to kotły 5 klasy – produkują one mniej zanieczyszczeń, a ponadto są bardziej wydajne. Dzięki temu przy spalaniu mniejszej ilości paliwa (potrzebują czasami nawet o 1 tonę mniej, niż kotły c.o. 3 klasy) osiągają one wysoką sprawność i dają więcej energii cieplnej, niezbędnej do ogrzania domu. Wybór kotłów c.o. firmy STALMARK zapewnia naszym Klientom dostęp do sprawdzonych, a jednocześnie zaawansowanych technologicznie urządzeń, które zapewnią długotrwale poczucie ciepła, a przy tym ekonomiczne spalanie zastosowanych paliw. Stalmark to nie tylko producent kotłów na pellet i ekogroszek, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty takie jak: uchwyty do fotowoltaiki czy belownice do odpadów.
  Produktów w sklepie: 13
Kontakt ze sklepem